אם המושבות – מקום טוב במרכז

אם חשוב לך לגור בשכונה שרוב דייריה משפחות צעירות עם ילדים בגן ובביה"ס, משפחות איכותיות שהצלחת ילדיהם מבחינה לימודית וחברתית היא בראש מעייניהם, שכונת אם המושבות היא מקום המגורים המתאים לך ביותר. שכונת אם המושבות בפתח תקווה היא אחד המקומות המומלצים ביותר למגורים איכותיים בכל אזור המרכז.

שכונת אם המושבות הוקמה לפני כ 15 שנה כפנינה הצפונית של העיר פתח תקווה, ובשל מיקומה המצוין זכתה כבר עם הקמתה לנהירה אליה של משפחות צעירות וזוגות צעירים מכל ערי המרכז.

השכונה נבנתה לאורך השנים בשלבים, ועד היום ניתן לראות פה ושם עוד ועוד בניינים צומחים. תושביה הראשונים וועד השכונה בראשם פעלו ועשו הרבה מול עירית פתח תקווה כדי ליצור מצב שהשכונה תספק את כל צורכי תושביה  במקום.

רחוב משה סנה - אם המושבות

נכון להיום ישנם בשכונת אם המושבות מספר בתי ספר יסודיים, המון גני ילדים, 2 חטיבות ביניים ובינתיים תיכון אחד (אחד העם) ששמו הולך לפניו. ובנוסף לכך קיימים 4 מרכזים קניות הכוללים סניפי בנק, סופרמרקטים, בתי מרקחת, סניפי קופות חולים, בתי קפה ומסעדות ועוד.

ניתן למצוא באם המושבות דיירים רבים שבעבר היו תושבי תל אביב, רמת גן, וגבעתיים ובחרו לגור בה בשל המרקם האנושי והחברתי שנוצר בה ובשל מיקומה בסמוך לנתיבי יציאה מהירים מהעיר.

נדבך נוסף לנהירת תושבי הערים האלו אל שכונת אם המושבות הם מחירי הדירות. באותו המחיר של דירה ברמת גן או גבעתיים אפשר לקבל כאן עוד חדר אחד או יותר בבנין חדיש ומרווח ובשכונה עם מרקם חברתי אחיד ואיכותי.

פורסם בקטגוריה אם המושבות. אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.

כתיבת תגובה